KOMUNIKAT DOTYCZĄCY CERTYFIKOWANYCH SZKOLEŃ SNOEZELEN (SALA DOŚWIADCZANIA ŚWIATA) PRZEKAZANY W IMIENIU ISNA-MSE POLSKA, POLSKIEGO CENTRUM SNOEZELEN oraz D.W.R. „TEMATY”

Drodzy Państwo,

Po dokładnej analizie aktualnej sytuacji i wprowadzanych w grudniu rządowych ograniczeń „etapu odpowiedzialności” oraz dla wspólnego bezpieczeństwa musimy odwołać nasze tegoroczne terminy spotkań szkoleniowych. Jeżeli sytuacja będzie się poprawiać od stycznia rząd planuje wrócić do podziału Polski na „kolorowe” strefy i znajdując się w strefie żółtej lub (mamy nadzieję jak najszybciej) w strefie zielonej będziemy mogli zorganizować nasze spotkania. Nie planujemy naszego szkolenia na chwilę obecną przeprowadzać online – ze względu na istotne merytorycznie wizytacje w Salach Doświadczania Świata. 

Wyznaczyliśmy nowy termin szkolenia: 30-31.01.2020 r. 

Osoby, które dokonały już płatności mogą otrzymać jej zwrot lub na jej podstawie wziąć udział w szkoleniu w nowym roku. Osoby, które nie dokonały płatności mogą jej dokonać lub mogą otrzymać FV do opłacenia wykupując tym samym miejsce na szkolenie w kolejnym terminie (wiemy, że dla wielu z Państwa jest to istotne w związku z przyznanymi dofinansowaniami na szkolenie lub zarezerwowanymi na ten cel środkami do wykorzystania do końca roku).

W związku z powyższym prosimy o deklarację (odesłanie w mailu zwrotnym pełnej wybranej odpowiedzi, np. dla 2A: Nie dokonałam/łem płatności za szkolenie. W związku z przeniesieniem certyfikowanego szkolenia Snoezelen I stopnia, uwarunkowanym aktualną sytuacją epidemiologiczną deklaruję dalszą chęć udziału w szkoleniu, jednocześnie proszę o wystawienie Faktury celem dokonania płatności za szkolenie zorganizowane w kolejnym terminie). 

Dokonałam/łem płatności za szkolenie. W związku z jego przeniesieniem na inny termin uwarunkowanym aktualną sytuacją epidemiologiczną, proszę o:

A) Wystawienie FV oraz deklaruję chęć uczestnictwa w kolejnym terminie certyfikowanego szkolenia Snoezelen I stopnia

B) Zwrot płatności na konto, z którego płatność została dokonana. Jednocześnie deklaruję chęć uczestnictwa w kolejnym terminie certyfikowanego szkolenia Snoezelen I stopnia i jego opłacenie najpóźniej na tydzień przed szkoleniem

C) Zwrot płatności na konto, z którego płatność została dokonana. Jednocześnie rezygnuję całkowicie z udziału w szkoleniu

Nie dokonałam/łem płatności za szkolenie. W związku z przeniesieniem certyfikowanego szkolenia Snoezelen I stopnia, uwarunkowanym aktualną sytuacją epidemiologiczną:

A) deklaruję dalszą chęć udziału w szkoleniu, jednocześnie proszę o wystawienie Faktury celem dokonania płatności za szkolenie zorganizowane w kolejnym terminie

B) deklaruję dalszą chęć udziału w szkoleniu i jego opłacenie najpóźniej na tydzień przed wyznaczonym kolejnym terminem szkolenia

C) rezygnuję całkowicie z udziału w szkoleniu

Pozdrawiam serdecznie w imieniu swoim oraz dr Agnieszki Smrokowskiej-Reichmann

mgr Paula Bagińska

Międzynarodowy Specjalista Snoezelen

ISNA-MSE Polska (www.isna-mse.org.pl)

 

Polskie Centrum Snoezelen – Sala Doświadczania Świata

tel. 795624045

e-mail: biuro@centrumsnoezelen.pl

www.fb.com/centrumsnoezelen

www.centrumsnoezelen.pl

 

ISNA-MSE POLSKA

www.isna-mse.org.pl

tel. 728 776 241

e-mail: szkolenia@isna-mse.org.pl

 

D.W.R. „tematy“ – Dział Szkoleń

www.tematy.eu

tel. 600 318 732

e-mail: szkolenia@tematy.euRozdział o Snoezelen w specjalistycznym podręczniku PZWL Wydawnictwo Lekarskie