Informacje dla Uczestniczki / Uczestnika szkolenia I stopnia  w Krakowie

Miło nam będzie Państwa powitać na stacjonarnym certyfikowanym szkoleniu Snoezelen (Sala Doświadczania Świata) I stopnia. Przekazujemy najważniejsze informacje organizacyjne:

MIEJSCE SZKOLENIA

Szkolenie odbędzie się w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, al. Jana Pawła II 78, 31-571 Kraków.


Zbiórka uczestników przy wejściu do budynku głównego AWF o godzinie 9:50 (zdjęcia wejścia poniżej). Budynek główny znajduje się na wprost od alejki prowadzącej bezpośrednio do AWF od al.  Jana Pawła II.

Czekamy z napisem „Szkolenie Snoezelen”. Całą grupą udamy się do sali wykładowej.

Osoby, które się spóźnią, a będą miały problem z trafieniem - prosimy o kontakt telefoniczny na numer 600 976 523

DOJAZD

Dojazd tramwajem

Należy wysiąść na przystanku „AWF”. Wszystkie informacje o liniach kursujących przez przystanek AWF, jak i o cenach biletów jedno- i wieloprzejazdowych znajdują się na stronie krakowskiego MPK:

Dojazd samochodem


Istnieje możliwość skorzystania z parkingu głównego Uczelni - wjazd od al. Jana Pawła II oraz parkingu zlokalizowanego pomiędzy Krytymi Kortami Tenisowymi a Zespołem Krytych Pływalni - wjazd od ul. Nowohuckiej. Odpłatność za wjazd to 20,00zł za każde auto. Opłaty pobiera parkingowy.

 

Dojazd taksówką


W przypadku korzystania z taksówek zalecamy korzystanie wyłącznie z taksówek świadcząych usługi na telefon. Na przykład:

- iCar Taxi 12 653 55 55

- Taxi Dwójki 196 22 oraz 12 422 22 22

- Radio Taxi 919 12 191 91 oraz 12 419 00 00

i wiele innych widocznych w przeglądarkach internetowych

WYŻYWIENIE

Na miejscu zapewniamy kącik herbaciano-kawowy oraz obiady. Będziemy korzystać wyłącznie z naczyń jednorazowych oraz produktów pakowanych osobno. Obiad zostanie dostarczony w osobnych opakowaniach dla każdego z uczestników przez firmę cateringową.

Każdy otrzyma w czasie dwóch dni szkolenia obiady tradycyjne lub wegetariańskie – zależnie od tego, co wybrał i zaznaczył na formularzu uczestnika.

NOCLEGI

Kraków posiada zróżnicowaną ofertę noclegową w różnych kategoriach cenowych, a co za tym idzie, zróżnicowaną również pod względem jakości świadczonych usług. Najbezpieczniejsze będzie skorzystanie z portalu rezerwacyjnego biorącego odpowiedzialność za ogłaszający się podmiot noclegowy, a więc na przykład:

INFORMACJE O PODMIOTACH ODPOWIEDZIALNYCH

Szkolenie certyfikowane jest przeprowadzane przez ISNA-MSE POLSKA – Polskie Stowarzyszenie Snoezelen. Absolwent otrzymuje imienny certyfikat z ramienia polskiego oddziału ISNA-MSE. 

Faktury wystawiają i realizują program szkolenia (wykłady i warsztaty) dwa uprawnione podmioty gospodarcze: Dom Wydawniczo-Edukacyjny „tematy”  oraz Polskie Centrum Snoezelen.